Josera Family 2 x 15 kg  karma dla szczeniąt i suk karmiących Powiększ do pełnego rozmiaru

Josera Family 2 x 15 kg karma dla szczeniąt i suk karmiących

Josera Emotion Family. Energia na dobry start. Josera Emotion Family to karma o wysokiej koncentracji białka i energii dostosowana do potrzeb suk w zaawansowanej ciąży, suk karmiących oraz dla młodszych szczeniąt. 

Więcej szczegółów

280,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 28 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 28 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 5,60 zł.


Josera Family 2 x 15 kg karma dla szczeniąt i suk karmiących

Josera Emotion Family. Energia na dobry start. Josera Emotion Family to karma o wysokiej koncentracji białka i energii dostosowana do potrzeb suk w zaawansowanej ciąży, suk karmiących oraz dla młodszych szczeniąt. Karma podawana sukom w ostatniej, trzeciej fazie ciąży sprzyja prawidłowemu rozwojowi płodów oraz znakomicie przygotowuje do laktacji.

Dzięki Josera Emotion Family suka szybciej regeneruje się po porodzie i całą energię może poświęcić opiece nad szczeniętami. Karma ta jest również idealnym dodatkiem do mleka matki dla szczeniąt od 4 tygodnia życia do 2 tygodnia po odsadzeniu. Specjalna formuła karmy daje szczeniętom najlepszy start w psie życie. Josera Emotion Family. Energia na dobry początek


Skład: mączka z mięsa drobiowego, ryż, kukurydza, mączka z mięsa, tłuszcz drobiowy,     włókno buraczane, drożdże, substancje mineralne, mączka z cykorii.

 

 

Zawartość w % Składnik Ważne dla
29,0 Białko surowe Wzrost, ruch, regeneracja
17,0 Tłuszcz surowy Siła, piękna sierść, zdrowa skóra
2,3 Włókno surowe Substancje balastowe dla lepszego trawienia
7,0 Popiół surowy Zaopatrzenie w substancje mineralne
1,5 Wapń Kości, zęby, krzepliwość krwi, układ nerwowy
1,0 Fosfor Kości, zęby, ruch
0,35 Sód Regulacja gospodarki wodnej i elektrolitowej
0,12 Magnez Mięśnie i układ nerwowy
17,0 Energia metaboliczna (MJ/kg)  

 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję