Oferta

Oferujemy najwyższej jakości karmy klasy premium Josera GmbH & Co.
KG
 produkowane przez niemiecką firmę znanego na rynku europejskim producenta suchej karmy dla psów i kotów, mieszanek mineralnych i preparatów mlekozastępczych dla zwierząt użytkowych.  

 

Josera jest przedsiębiorstwem rodzinnym, które założył Josef Erbacher. W chwili obecnej trzecie pokolenie właścicieli przejmuje zarządzanie firmą.

 

W ramach firmy Josera funkcjonują trzy działy:

 

  • Dział Pet Food - produkujący suchą karmę dla psów i kotów.
  • Dział zdrowej żywności dla ludzi
  • Dział Agrarny -  produkujący mieszanki mineralne i preparaty mlekozastępcze dla zwierząt użytkowych.

 

Linia produktów Josera Emotion została stworzona zgodnie z najnowszym stanem wiedzy, techniki i praktyki przez zespół specjalistów i naukowców z zakresu żywienia. Własne laboratorium pozwala na stałą kontrolę surowców i produktów finalnych. Nowoczesna i innowacyjna technologia produkcji zapewnia maksymalną strawność zawartych w karmie składników. Surowce do produkcji są dobierane niezwykle starannie.

 

 

Mięso stosowane w karmach pochodzi wyłącznie od zdrowych zwierząt, a komponenty roślinne dostarczane są przez wybranych, sprawdzonych producentów. Linia Josera Emotion wolna jest od wszelkich substancji konserwujących, sztucznych barwników i aromatów.

 

Od dostawców Josera wymaga tego, co gwarantuje we własnej firmie: bardzo wysokiej jakości, szczelnego systemu jej kontroli, przyjaznej dla środowiska i chroniącej zasoby naturalne technologii produkcji. Energia elektryczna wykorzystywana w zakładzie Joserapochodzi wyłącznie z naturalnych, odnawialnych źródeł. Certyfikaty ISO 9001:2000 i HACCP są potwierdzeniem wysokich standardów jakościowych.

 

Josera Emotion i Profi Line oznacza niezwykle wartościową i bezpieczną karmę dla Państwa psa i kota.

 

Karma powinna nie tylko smakować zwierzętom, lecz musi być również w wysokim stopniu strawna i przede wszystkim w pełni pokrywać ich zapotrzebowanie.


Niemiecka firma Josera produkuje w oparciu o najsurowsze standardy, tzw. normom AAFCO, jakości karm dla psów i kotów. Dobrowolnie poddajemy sie zewnętrznej kontroli, która podtwierdza nasze wysokie standardy produkcyjne.

 

Zastosowanie w Linii Emotion dostępnych źródeł białka i lekkostrawnych tłuszczów pozwoliło uzyskać zdrową i strawną karmę dla psów. Kompozycja substancji czynnych i dodatków odpowiednich do wymagań psa, doskonale wpisuje się w kolejne fazy życia psa uwzględniając również poziom jego aktywności.

 

Linia Emotion pozwala na wybór odpowiedniego produktu dla Państwa psa. Dobry smak naszej karmy i wysoką akceptację u psów osiągnęliśmy bez dodatku sztucznych aromatów, barwników i konserwantów.

 

Wobec jakości zarówno produktów dla zwierząt, jak i ludzi firma Josera stawia sobienajwyższe wymagania, począwszy już od doboru surowców. Wszystkie surowce oraz produkty końcowe podlegają stałej, ścisłej kontroli w zakładowym laboratorium Josera.

Zboże pochodzi od starannie dobranych sprawdzonych producentów. Josera nie stosuje żadnych konserwantów, barwników i aromatów. Trwałość produktów uzyskiwana jest dzięki szczególnej technologii produkcji. 

Dodatki mięsa w naszej karmie dla psów i kotów pochodzą wyłącznie od zdrowych zwierząt. Josera preferuje drób i zdrowe ryby. 

Wszystkie rodzaje karm zawierają ryż lub kukurydzę. Pszenica nie jest stosowana, gdyż może wywołać alergię. Z tego również powodu Josera nie używa żadnych barwników i aromatów. Karma dla psów Josera jest trwała dzięki szczególnej technologii produkcji. Tłuszcze chronione są naturalnymi przeciwutleniaczami (witamina C i E).



Karma dla psów Josera zawiera wszystkie niezbędne substancje odżywcze, witaminy, minerały i mikroelementy. Ich proporcja sprawia, że uzupełnienie substancji czynnych jest optymalne i nie istnieje niebezpieczeństwo niedoboru, czy nadmiernej podaży. Josera gwarantuje, że wszystkie rodzaje karmy zawierają właściwą ilość egzogennych aminokwasów - Lizyny i Metioniny co sprawia, że zawarte w produktach białko jest w pełni wykorzystane.

 

Nad wszystkimi stadiami produkcji czuwa zespół naukowców i techników firmy Josera. Ich prawidłowy przebieg jest przestrzegany w najmniejszych elementach i wspierany przez nowoczesny system informatyczny.

 

Proces produkcyjny obejmuje:

  • Składowanie komponentów paszy w jednym z dziesięciu silosów na surowce.
  • Mieszanie poszczególnych komponentów.
  • Ekstruzję.
  • Suszenie, chłodzenie
  • Pakowanie gotowych produktów.